Tapety Olomouc

Pokud přemýšlíte, že místo klasické malby vyzkoušíte něco nového, tapety jsou velmi vhodnou alternativou.

KOMPLEXNÍ SLUŽBY

VYUČENÍ ODBORNÍCI

VZORKOVNA V OLOMOUCI

CECH MALÍŘŮ, LAKÝRNÍKŮ
A TAPETÁŘŮ

Jsme odborníci a máme mnohaletou zkušenost s lepením nespočtu druhů tapet. Tapety se dnes dají pořídit z širokého množství materiálů i vzorů. Ovšem ne všechny materiály se hodí na všechny povrchy. Rádi Vám tedy pomůžeme s výběrem a navrhneme nejvhodnější variantu právě pro Vás.

Můžete také navštívit naši vzorkovnu v Olomouci, kde jistě najdete Vaši vysněnou tapetu v jednom z našich katalogů. Doporučujeme výběr od celosvětově známých dodavatelů a výrobců luxusních tapet: Khroma by Masureel, Marburg, Omexco, Origin a Estahome. Tyto tapety jsou opravdu kvalitní a máme s nimi dobrou zkušenost. Nalepíme i Vámi zakoupené tapety, ovšem zde si vyhrazujeme právo odmítnout pracovat s nekvalitními výrobky.

Jakmile si vyberete druh a vzor tapety, nastává fáze realizace. Krok, který je velice důležitý a který nikdy nepodceňujeme, je příprava podkladu před samotným lepením. Vyrovnáme všechny nerovnosti, vyšroubujeme zásuvky a naneseme penetraci pro zpevnění podkladu.

Poté již tapety dle tvaru a velikosti stěny rozřežeme na jednotlivé díly a začneme s lepením. Tapetování i hůře dostupných míst (například za radiátory, strop) pro nás není problém.

Reference

Martina Benčíková
Martina Benčíková
20/12/2022
Pana Stuchlíka můžeme vřele doporučit. Profesionální práce, skvělá domluva a ochota při realizaci betonové stěrky za kuchyňskou linkou.
Jitka Stejskalova
Jitka Stejskalova
27/10/2022
Malovali jsme celý dům kde sídlí firma a jsme spokojeni. Rychlé a profi provedení jak obyčejné výmalby tak i krásných stěrek.
Pavel Snášel
Pavel Snášel
16/05/2022
Lucie Dobesova
Lucie Dobesova
15/05/2022
Libor D.
Libor D.
14/05/2022
Máme od této firmy vymalovaný byt+ jednu stěnu nám dělali dekorativní stěrku, spokojenost,
Radek Skřivánek
Radek Skřivánek
09/05/2022
Precizní a profesionálně odvedená práce, bezproblémová dohoda s majitelem firmy. Pan Stuchlík nám dělal betonovou štěrku za kuchyňskou linkou , profesionalita a kvalita práce s nádechem uměleckého provedení je úžasná. Jednoznačně firmu doporučuji.
Michaela Pfeiferova
Michaela Pfeiferova
09/05/2022
kristina blazkova
kristina blazkova
24/10/2020
Pan Stuchlík nám maloval, tapetoval a dělal stěrku na jednu stěnu v obývacím pokoji. Vše perfektně vyhotoveno. Navíc velmi příjemný a vstřícný přístup. Doporučujeme.

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy,
případně poradíme s nejvhodnějším řešením právě pro Vás.

Tapetování už nemusí být jen na Vás.