Malířské a natěračské práce

Poradíme si s novostavbou, staršími byty i ostatními prostory. Stejně tak vymalování obtížně dostupných míst pro nás není problém.

KOMPLEXNÍ SLUŽBY

VYUČENÍ ODBORNÍCI

VZORKOVNA V OLOMOUCI

CECH MALÍŘŮ, LAKÝRNÍKŮ
A TAPETÁŘŮ

Malířské práce

Poradíme si s novostavbou, staršími byty i všemi ostatními prostory. Vymalování i obtížně dostupných míst pro nás není problém. Nabízíme jak klasické malování štětci a válečky, tak moderní nástřiky barev profesionální vysokotlakou malířskou pistolí Wagner.

Ke všem fázím malování přistupujeme zodpovědně. Naše přípravné práce zahrnují vše od případného škrabání starých maleb, broušení nových omítek, nanesení hloubkové penetrace pro zpevnění a sjednocení savosti podkladu, přes vyspravování nedostatků, prasklin a děr, izolování zatečených skvrn až po samotné nanášení malby.

Natěračské práce

Provádíme nátěry dřevěných, kovových a dalších materiálů, jako jsou nátěry podlah, plotů, zárubní, dveří, oken, fasád či vnitřních a vnějších ploch. Ve většině případů nejprve odstraníme starý nátěr, opravíme nedostatky a vybrousíme. Následuje dvojitý nátěr základní barvou a poté teprve vrchní nátěr.

Vždy nejde jen o krásu. Nátěry veškerých podkladů nemají jen estetický význam, ale především význam ochranný. Materiál, neošetřený vůči vlivům vnějšího prostředí, daleko rychleji podléhá zkáze, a to nejen na povrchu. Tomu je potřeba zabránit právě vhodným nátěrem.

Reference

Martina Benčíková
Martina Benčíková
20/12/2022
Pana Stuchlíka můžeme vřele doporučit. Profesionální práce, skvělá domluva a ochota při realizaci betonové stěrky za kuchyňskou linkou.
Jitka Stejskalova
Jitka Stejskalova
27/10/2022
Malovali jsme celý dům kde sídlí firma a jsme spokojeni. Rychlé a profi provedení jak obyčejné výmalby tak i krásných stěrek.
Pavel Snášel
Pavel Snášel
16/05/2022
Lucie Dobesova
Lucie Dobesova
15/05/2022
Libor D.
Libor D.
14/05/2022
Máme od této firmy vymalovaný byt+ jednu stěnu nám dělali dekorativní stěrku, spokojenost,
Radek Skřivánek
Radek Skřivánek
09/05/2022
Precizní a profesionálně odvedená práce, bezproblémová dohoda s majitelem firmy. Pan Stuchlík nám dělal betonovou štěrku za kuchyňskou linkou , profesionalita a kvalita práce s nádechem uměleckého provedení je úžasná. Jednoznačně firmu doporučuji.
Michaela Pfeiferova
Michaela Pfeiferova
09/05/2022
kristina blazkova
kristina blazkova
24/10/2020
Pan Stuchlík nám maloval, tapetoval a dělal stěrku na jednu stěnu v obývacím pokoji. Vše perfektně vyhotoveno. Navíc velmi příjemný a vstřícný přístup. Doporučujeme.

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy,
případně poradíme s nejvhodnějším řešením právě pro Vás.

Malířské a natěračské práce už nemusí být jen na Vás.